Blog

Novinky v oblasti obchoného práva

Nechajte si poradiť so založením s.r.o. od špecialistov

//
Posted By
/
Comment0
/
Categories,

Máte v pláne začať podnikať, ale nevyznáte sa v legislatíve? Niet divu, keďže založenie s.r.o. nie je práve najľahšia záležitosť. Pokiaľ sa teda chcete vyvarovať možným problémom a ťažkostiam spojeným so zakladaním s.r.o., oplatí sa vám všetko konzultovať s odborníkmi. Zvážiť tiež môžete možnosť kúpy ready made spoločnosti, ktorá je už založená dopredu a podnikať s ňou môžete začať takmer okamžite.

Ak sa rozhodnete pre klasické zakladanie s.r.o., musíte počítať s tým, že tento proces založenia bude trvať týždne, až mesiace vybavovania. Každý úrad má totiž zo zákona stanovenú nejakú lehotu, v ktorej je povinný vaše požiadavky vybaviť. Väčšinou to býva aj 30 dní.

V prípade, že dodáte neúplné podklady, môže sa vám stať, že budete musieť žiadosť prepracovať znova. Potom vás bude opäť čakať státie v radoch na úradoch. Na väčšine úradoch navyše fungujú iba v pondelok a v stredu, čo znamená ďalšie prieťahy. Počas zakladania spoločnosti tak stratíte veľa času a energie.

Od týchto nepríjemných a zdĺhavých prieťahov spojených s administratívou vám pomôžu naši špecialisti, ktorí sa v tejto problematike výborne orientujú. Poskytneme vám poradenstvo a rady na úradoch vystojíme za vás. Pokiaľ máte záujem o naše služby, kontaktujte nás!

Ohodnotiť

Poslať odpoveď