Blog

Novinky v oblasti obchoného práva

Koľko času vám zaberie založenie s.r.o. – sám alebo pomocou firmy

//
Posted By
/
Comment0
/
Categories

Čas sú peniaze, a pokiaľ nechcete strácať ani čas, ani peniaze pri zakladaní Vašej novej spoločnosti, obráťte sa na profesionálov z P.I. Group s.r.o., ktorí všetko potrebné urobia za Vás a v čo najkratšom časovom úseku.

Pokiaľ sa rozhodnete riešiť množstvo dokumentov ohľadom založenia spoločnosti sami, môže sa stať, že niečo vyplníte zle. Možné chyby alebo neznalosť správneho postupu zakladanie spoločnosti tak môže znamenať značné prieťahy a zdržiavanie. Nehovoriac o tom, koľko času a nervov zaberie navštevovanie úradov a čakanie v radoch. Zakladanie spoločnosti tak môže trvať aj dlhšie ako 3 týždne, pričom doba, kedy sa budete musieť aktívne na tomto zdĺhavom procese podieľať je minimálne 21 hodín i viac. Tento čas by ste určite vedeli využiť aj inak – či už sústredením sa na svoje podnikanie alebo užívanie si voľna s rodinou.

S P.I. Group s.r.o. Vám postačí urobiť si čas iba na schôdzku, kde oznámite všetky svoje požiadavky a predstavy o Vašej novej firme. Všetko s Vami prokonzultujeme, a pokiaľ nám všetko zveríte do našich rúk, budete si môcť byť istí, že všetko prebehne profesionálne, kvalitne a rýchlo. Vaša nová spoločnosť tak môže existovať už za dva týždne a Vy budete mať o starosť menej.

Založenie spoločnosti nemusí predstavovať zdĺhavý proces ani problém, s ktorým si budete musieť lámať hlavu a venovať mu veľa času. Neváhajte preto a kontaktujte našich odborníkov z P.I. Group! Tešíme sa na vás!

Ohodnotiť

Poslať odpoveď