Blog

Novinky v oblasti obchoného práva

Aké sú úskalia založenia s.r.o.?

//
Posted By
/
Comment0
/
Categories

Pri zakladaní s.r.o. môže dôjsť k rôznym komplikáciám a oneskoreniam, a to predovšetkým vtedy, ak sa rozhodnete spoločnosť zakladať sami bez profesionálnej pomoci. Ak sa totiž veľmi neorientujete v administratíve a formalitách, môže vás už na samotnom začiatku zmiasť neprehľadnosť právneho poriadku a zlá dostupnosť potrebných informácií.

Zmiasť vás môže aj zložitosť podacieho formulára pre zápis novej obchodnej spoločnosti do obchodného registra. Tento podací formulár je totiž pomerne rozsiahly a nejasne vymedzený. Ak by ste navyše niečo zle vyplnili, existuje veľké riziko odmietnutia zápisu vašej novej obchodnej spoločnosti do obchodného registra zo strany súdu, a s tým sú samozrejme bohužiaľ spojené ďalšie nemalé časové i finančné náklady.

Pripraviť sa tiež musíte na to, že počas zakladania s.r.o. budete veľakrát navštevovať rôzne inštitúcie a úrady, pričom každá chyba, ktorej sa pri zakladaní vašej obchodnej spoločnosti dopustíte, vám predĺži a zdražie celý proces začiatku podnikania, čo by ste určite nechceli.

Ak sa rozhodnete pre založenie spoločnosti s našou pomocou, tieto nepríjemnosti a prieťahy sa vám stať nemôžu. Všetko navyše vybavíme za vás, a to v čo najkratšom časovom limite a za mimoriadne priaznivých cenových podmienok. Ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne a všetko prispôsobíme vašim prianiam a potrebám.

Ohodnotiť

Poslať odpoveď