Zmeny v s.r.o. vám vykonáme do 3 dní!

Zmeny v s.r.o. vám vykonáme do 3 dní!

//
Posted By
/
Comment0
/
Categories

Rozhodli ste sa premenovať vašu spoločnosť alebo zmeniť jej sídlo? Vybavenie týchto i ďalších zmien môže byť niekedy veľmi zdĺhavé. Ak nemáte dostatok času či skúseností, obráťte sa na nás! Zmeny v s.r.o. vám vykonáme do 3 dní!

Medzi ďalšie najčastejšie zmeny, ktoré sa v spoločnostiach vykonávajú, patrí napr. zmena spoločníkov, zmena predmetu podnikania, prevod obchodného podielu, zmena výšky kapitálu a celý rad ďalších zmien.

My sme schopní vám zmeny vo vašej spoločnosti vybaviť do 3 pracovných dní odo dňa podpisu u notára. To znamená, že zmeny v s.r.o. budú zapísané v obchodnom registri do 5 až 10 pracovných dní. Vykonanie zmien v s.r.o. za tento veľmi krátky čas vám zabezpečíme kdekoľvek na Slovensku! V prípade vášho záujmu nás môžete navštíviť v Bratislave priamo v našej kancelárii. Ak podnikáte mimo Bratislavu, všetko s vami bez problémov vyriešime telefonicky či poštou.

Na náš profesionálny a odborný prístup sa môžete spoľahnúť! Pokiaľ sa so zmenami ponáhľate, je pre vás najistejšou voľbou všetko zveriť do rúk nám, jedine tak si totiž môžete byť istí, že všetko bude vybavené správne a rýchlo. Ponúknuť vám môžeme odbornú konzultáciu a vypracujeme za vás všetky zmluvy a právne dokumenty. Tiež za vás uhradíme potrebné poplatky a podáme návrh na zmenu údajov v spoločnosti do obchodného registra.

Všetky tieto aj ďalšie kroky potrebné na vykonanie zmien v s.r.o. uskutočníme v čo najkratšom čase. Neváhajte sa na nás s čímkoľvek obrátiť! Budeme sa pre Vás snažiť urobiť maximum. Vaša spokojnosť a kvalitne odvedená práca sú u nás na prvom mieste!

Ohodnotiť

Poslať odpoveď