Blog

Novinky v oblasti obchoného práva

Sú ready-made spoločnosti výhodné?

//
Posted By
/
Comment0
/
Categories

Zakladanie s.r.o. býva zdĺhavý proces a pokiaľ chcete začať podnikať čo najrýchlejšie, javí sa ako vhodnejší variant zakúpenie ready-made spoločnosti. Sú ale vôbec ready-made spoločnosti výhodné?

Základný kapitál je už splatený

Zakúpenie ready-made spoločnosti je výhodné určite, keďže Vám ušetrí veľa času, nervov a Vy sa tak budete môcť naplno začať venovať Vášmu podnikaniu v podstate zo dňa na deň. Ready-made s.r.o. je totiž predzaložená firma, ktorá je už zapísaná v obchodnom registri. Má svoje sídlo, názov, IČO a jej nespornou výhodou je aj fakt, že má už splatený základný kapitál.

Začatie podnikania už niekoľko hodín po kúpe ready-made spoločnosti

V mene takejto zakúpenej spoločnosti môžete konať prakticky ihneď po kúpe obchodného podielu a vymenovaní štatutárneho orgánu. K prevodu vlastníctva totiž dochádza okamihom uzatvorenia zmluvy o prevode obchodného podielu a Vy nebudete musieť strácať čas čakaním na to, kým sa zmeny premietnu v obchodnom registri. S ready-made spoločnosťou tak budete môcť začať podnikať už za niekoľko hodín od jej zakúpenia!

Ready-made spoločnosť Vám na mieru prispôsobíme

Naši odborníci Vám navyše pri zakúpení ready-made spoločnosti ponúkajú jej rozšírenie či zúženie o činnosti, ktoré Vám budú vyhovovať. Novinkou je u nás aj možnosť odkúpiť firmu, ktorá je platcom DPH. Ak teda uvažujete o zakúpení ready-made spoločnosti, obráťte sa práve na nás!

Ohodnotiť

Poslať odpoveď