Blog

Novinky v oblasti obchoného práva

Ready-made s.r.o. – najrýchlejší spôsob, ako začať podnikať!

//
Posted By
/
Comment0
/
Categories

Nestrácajte svoj čas a začnite podnikať ešte dnes! Zakúpenie ready-made spoločnosti vám totiž umožní začať podnikať už za pár hodín od podpísania zmluvy! S ready-made spoločnosťou sa tak vyhnete zdĺhavému procesu zakladania spoločnosti, vďaka čomu ušetríte čas aj peniaze!

Ready.made s.r.o.

je spoločnosť, ktorá bola založená iba za účelom svojho predaja. Je teda pripravená pre podnikateľov, ktorí potrebujú vlastniť spoločnosť zo dňa na deň, čo je za bežnych podmienok úplne nereálne. Ready-made s.r.o. tak má už svoje IČO, názov, sídlo i splatený základný kapitál, čo určite oceníte. Ready-made s.r.o. tiež doposiaľ nevykonávala žiadnu obchodnú činnosť.

S ready-made spoločnosťou je začatie podnikania naozaj rýchle.

V mene tejto spoločnosti môžete po jej zakúpení konať v podstate okamžite. K prevodu vlastníctva predzaloženej spoločnosti dochádza okamihom uzavretia zmluvy o prevode obchodného podielu. Takto nemusíte strácať čas čakaním, až sa zmeny objavia v Obchodnom registri.

Ready-made spoločnosti, ktoré Vám ponúkame, majú splatený svoj základný kapitál v plnom rozsahu, sú už zapísané v Obchodnom registri, majú pridelené IČO a DIČ a majú vystavené živnostenské listy pre všetky najčastejšie používané predmety podnikania. Na vaše požiadanie vám rozšírime predmet podnikania o ďalšie činnosti. V prípade vášho záujmu o ready-made spoločnosť nás neváhajte kontaktovať!

Ohodnotiť

Poslať odpoveď