Blog

Novinky v oblasti obchoného práva

Ready made s.r.o. dokáže ušetriť mnoho času

//
Posted By
/
Comment0
/
Categories

Aj keď to podnikatelia nemajú ľahké, situácia sa oproti minulosti v mnohom zmenila. Biznismen, ktorý nepotrebuje využívať reálne kancelárske priestory, si môže objednať tzv. virtuálne sídlo na lukratívnej adrese, ktorým sa bude prezentovať. Neplatí vysoké nájomné, financuje iba adresu, prípadne niektoré doplnkové služby. Ani samotné zakladanie spoločnosti už so sebou nemusí niesť zdĺhavý administratívny proces. K dispozícií sú tzv.Ready made spoločnosti, o ktorých sa v tomto článku rozpíšeme viac.
ready-made

Hotová spoločnosť od spoľahlivého partnera

Ready-made je v podstate plnohodnotne pripravená, a teda predzaložená firma, ktorá je riadne zapísaná v Obchodnom registri, má svoje meno, identifikačné číslo, sídlo, konateľa a plne splatený základný kapitál. Nevyvíja ale žiadnu obchodnú činnosť, pretože bola založená iba za tým účelom, aby sa ďalej predala konečnému klientovi. Vďaka takto odkúpenej spoločnosti sa vyhnete byrokracii a niekoľkotýždňovému vybavovaniu potrebných náležitosti. Partneri, ktorí sa zaoberajú predajom vopred založených firiem, vedia zabezpečiť akciové spoločnosti, spoločnosti s ručením obmedzeným a európske spoločnosti. Naša firma Pi Group vie svojim klientom ponúknuť na okamžité odkúpenie práve s.r.o. Odkúpená spoločnosť bude spĺňať všetky zákonom stanovené podmienky, nemá žiadne záväzky a neprevádza žiadnu činnosť. Sme na trhu od roku 2009 a od počiatku sa špecializujeme najmä na oblasť obchodného práva. Stovkám firiem sme pomohli zbaviť sa zdĺhavej administratívnej záťaže a prevzali sme na seba kroky potrebné nielen k založeniu spoločnosti, ale aj jej zmeny na s.r.o. alebo a.s.. K náplne našej práce patrí aj likvidácia spoločnosti s ručením obmedzeným, vymáhanie pohľadávok a vedenie účtovníctva. Naša úzka špecializácia garantuje férovosť a zručnosť, ktorá je pre založenie spoločnosti dôležitá. Svoju prácu vykonávame precízne a profesionálne.

Naučte sa vážiť si svoj čas

Pre podnikateľa je čas určite veľmi vzácny, preto je nutné, aby sa ho naučil ustriehnuť a „ukradnúť“ si tiež niečo pre svoje vlastné záujmy a rodinu. Najlepšie, ak budete vedieť organizovať svoj čas hneď od začiatku. V prípade, že sa rozhodnete založiť si spoločnosť samostatne, môže to trvať niekoľko týždňov. Čaká Vás totiž zrealizovanie niekoľkých špecifických krokov. Pri kúpe Ready made s.r.o. si klient vyberie predmet podnikania a začne si písať vlastnú firemnú históriu. Naše spoločnosti sú pripravené na okamžitý predaj, sú absolútne čisté a spĺňajú všetko potrebné k správnemu fungovaniu. Stanovené ceny sú konečné, a to vrátane všetkých poplatkov, kolkov a notárov. V cene je zahrnutá tiež prípadná zmena obchodného mena a činnosti. Naše služby ocenia najmä tí klienti, ktorí potrebujú vlastniť spoločnosť do 24 hodín a nemajú čas zaoberať sa jej zakladaním. Po podpísaní potrebných dokumentov sa stávate jediným majiteľom a konateľom spoločnosti, a teda môžete v jej mene hneď konať. Naše Ready made spoločnosti disponujú ôsmimi až desiatimi základnými predmetmi podnikania. Pri prevode spoločnosti je možné rozšíriť ich, prípadne zúžiť o činnosti, ktoré Vám budú vyhovovať. Novinkou je i možnosť odkúpenia firmy, ktorá je platcom DPH. Dovoľujeme si tvrdiť, že v tomto segmente sme kľúčovými hráčmi. Zamestnávame len skúsených špecialistov na obchodné právo, a teda žiadnych amatérskych študentov. Nech sa páči, vyberte sa s nami za svojím mega úspechom a nemárnite zbytočne svoj čas.

Foto: www.pigroup.sk

Ohodnotiť

Poslať odpoveď