Blog

Novinky v oblasti obchoného práva

Profesionálne vymáhanie pohľadávok

//
Posted By
/
Comment0
/
Categories

Čakáte dlhú dobu na uhradenie pohľadávok po splatnosti a už vás to nebaví? Požičali ste niekomu peniaze a on Vám ich nevracia ani po opakovanom upomínaní? Vyriešte tento problém pomocou našich profesionálov, ktorí s vymáhaním pohľadávok majú bohaté skúsenosti!

Zverte svoje starosti s pohľadávkami odborníkom

V dnešnej dobe sa s neuhradenými pohľadávkami po splatnosti potýka veľké množstvo podnikateľov. Jedná sa o veľmi nepríjemný a závažný problém, ktorý sťažuje chod podniku i osobný život podnikateľov. V mnohých prípadoch však toho podnikateľ veľa nezmôže, a preto je dobré zabezpečiť vymáhanie pohľadávok profesionálne.

Čo potrebujeme pre úspešné vymáhanie pohľadávky?

Pre vymáhanie pohľadávok je potrebné doložiť dôležité zmluvy, objednávky, faktúry, dodací list, protokoly a iné dôležité doklady. V prípade ústnych pohľadávok je dôležité mať svedka. P.I. Group s.r.o. zabezpečuje vymáhanie pohľadávok súkromných osôb, živnostníkov, obchodných spoločností i štátnych inštitúcií. Pohľadávky, ktoré nie sú premlčané, vymáhame nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoľahnite sa na rýchle konanie a profesionalitu

Ak sa obrátite so svojím problémom na nás, môžete si byť istí, že Vám vymáhanie pohľadávok pôjde rýchlejšie a ľahšie, než keby ste sa o to snažili sami. Všetky potrebné veci budeme za Vás riešiť my, vďaka čomu ušetríte svoj čas aj energiu.

Ohodnotiť

Poslať odpoveď